Välkommen till våra kontor!

Vikbolandet

Bygdevägen 2, 610 24 Vikbolandet
Telefonnummer 011-230 400 alt. 0125-600 80.

Norrköping

Navestadsgatan 39, 603 66 Norrköping

Telefonnummer 011-230 400

Vi som jobbar på Apptek

Andreas-Clarberger

Andreas Clarberger

VD
Telefon: 011-230 429
E-postadress: andreas.c@apptek.se

Ulrika-Franzén

Ulrika Franzén

Administration
Telefon: 011-230 401
E-postadress: ulrika.f@apptek.se

Daniel-Stenback

Daniel Stenback

Installation och service
Telefon: 011-230 402
E-postadress: daniel.s@apptek.se

Åke-Johansson

Åke Johansson

Automation & CAD & Solenergi
Telefon: 011-230 404
E-postadress: ake.j@apptek.se

Johannes-Kallfors

Johannes Kallfors

Service & Svagström & Automation
Telefon: 011-230 405
E-postadress: johannes.k@apptek.se

Anna Johansson

Administration
Telefon: 011-230 407
E-postadress: anna.j@apptek.se

Ronnie Fanchamps

Serviceelektriker
Telefon: 011-230 408
E-postadress: ronni.f@apptek.se

Erik-Nyholm

Erik Nyholm

Installation & Energi & CAD & Eltest
Telefon: 011-230 409
E-postadress: erik.n@apptek.se

Håkan-Carlson

Håkan Carlson

Service, projekt och administration
Telefon: 011-230 411
E-postadress: hakan.c@apptek.se

Edvin-Stävmo

Edvin Stävmo

Elektriker lärling Telefon: 011-230 412 E-postadress: edvin.s@apptek.se

Albin Månsson

Elektriker lärling Telefon: 011-230 415 E-postadress: Albin.m@apptek.se