Välkommen till våra kontor!

Vikbolandet

Bygdevägen 2, 610 24 Vikbolandet
Telefonnummer 011-230 400 alt. 0125-600 80.

Norrköping

Navestadsgatan 39, 603 66 Norrköping

Telefonnummer 011-230 400

Vi som jobbar på Apptek

Andreas-Clarberger

Andreas Clarberger

VD
Mobil: 0723-700 900
E-postadress: andreas.c@apptek.se

Ulrika-Franzén

Ulrika Franzén

Administration
Mobil: 0723-700 901
E-postadress: ulrika.f@apptek.se

Daniel-Stenback

Daniel Stenback

Installation och service
Mobil: 0723-700 902
E-postadress: daniel.s@apptek.se

Magnus-Ahlgrimmer

Magnus Ahlgrimmer

Installation & Service & Eltest & Solenergi
Mobil: 0723-700 903
E-postadress: magnus.a@apptek.se

Åke-Johansson

Åke Johansson

Automation & CAD & Solenergi
Mobil: 0723-700 904
E-postadress: ake.j@apptek.se

Johannes-Kallfors

Johannes Kallfors

Service & Svagström & Automation
Mobil: 0723-700 905
E-postadress: johannes.k@apptek.se

Staffan Paulsson

Installation & Service & Solenergi
Mobil: 0723-700 906
E-postadress: staffan.p@apptek.se

Anna Johansson

Administration
Mobil: 0723-700 907
E-postadress: anna.j@apptek.se

Ronnie Fanchamps

Serviceelektriker
Mobil: 0723-700 908
E-postadress: ronni.f@apptek.se

Erik-Nyholm

Erik Nyholm

Installation & Energi & CAD & Eltest
Mobil: 0723-700 909
E-postadress: erik.n@apptek.se

Håkan-Carlson

Håkan Carlson

Service, projekt och administration
Mobil: 0723-700 911
E-postadress: hakan.c@apptek.se

hasse-a

Hans-Erik Alsenlid

Installation & Service
Mobil: 0723-700 913
E-postadress: hasse.a@apptek.se

Emil Wiik Gundersen

Solceller, energilagring, laddboxar
Mobil: 0723-700 914
E-postadress: emil.g@apptek.se

Ruben-Jensen

Ruben Jensen

Automation, Installation
Mobil: 0723-700 915
E-postadress: ruben.j@apptek.se

Asa-Ornefalk

Åsa Ornefak

Solceller, energilagring, laddboxar
Mobil: 0723-700 916
E-postadress: asa.o@apptek.se