Välkommen till vårt kontor!

Bygdevägen 2, 610 24 Vikbolandet                       Telefonnummer 011-230 400 alt. 0125-600 80.

 

Vi som jobbar på Apptek

Andreas-Clarberger

Andreas Clarberger

VD. 
Mobil: 0723-700 900
E-postadress: andreas.c@apptek.se

Ulrika-Franzén

Ulrika Franzén

Administration
Mobil: 0723-700 901
E-postadress: ulrika.f@apptek.se

Daniel-Stenback

Daniel Stenback

Installation och service
Mobil: 0723-700 902
E-postadress: daniel.s@apptek.se

Magnus-Ahlgrimmer

Magnus Ahlgrimmer

Installation & Service & Eltest & Solenergi
Mobil: 0723-700 903
E-postadress: magnus.a@apptek.se

Åke-Johansson

Åke Johansson

Automation & CAD & Solenergi
Mobil: 0723-700 904
E-postadress: ake.j@apptek.se

Johannes-Kallfors

Johannes Kallfors

Service & Svagström & Automation
Mobil: 0723-700 905
E-postadress: johannes.k@apptek.se

Vakant

Elektriker
Mobil: 0723-700 906
E-postadress: @apptek.se

Anna Johansson

Administration
Mobil: 0723-700 907
E-postadress: anna.j@apptek.se

Anne Landin

Installation
Mobil: 0723-700 908
E-postadress: anne.l@apptek.se

Erik-Nyholm

Erik Nyholm

Installation & Energi & CAD & Eltest
Mobil: 0723-700 909
E-postadress: erik.n@apptek.se

Tom-Jeppsson

Tom Jeppsson

Svagström & Antenn & Nätverk & Kabelsökning
Mobil: 0723-700 910
E-postadress: tom.j@apptek.se

Håkan-Carlson

Håkan Carlson

Service, projekt och administration
Mobil: 0723-700 911
E-postadress: hakan.c@apptek.se

 

stefan-b

Anders Andersson

Installation & Service, projektledare
Mobil: 0723-700 912
E-postadress: anders.a@apptek.se